To nowoczesny zabieg likwidujący zwiotczenia skóry. Do tego zabiegu wykorzystuje się urządzenie radiofrekwencji to najbardziej znana, nowoczesna i bardzo skuteczna technologia wykorzystująca częstotliwość radiową. Dzięki tej aparaturze możemy wykonać bezinwazyjne, nie chirurgiczne zabiegi liftingu.

DIATHERMY LavaTron

Zasada działania opiera się na wykorzystaniu radiofrekwencji bipolarnej.

Po przyłożeniu do skóry specjalistycznej głowicy wysyłane są odpowiednie impulsy, dzięki którym  generowane jest w skórze ciepło. Następuje odwracalna denaturacja kolagenu i pobudzenie fibroblastów (komórek skóry) do produkcji nowego kolagenu. Podgrzaniu ulegają głębsze warstwy skóry i tkanki podskórnej. Zabieg ten jest bardzo bezpieczny,  nie uszkadza  naskórka i skóry właściwej ze względu na  kontrolowane podgrzanie do temp. 45oC. Po zabiegu  klient/pacjent natychmiast może wrócić do normalnego trybu  życia.  Skóra  z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc ulega  zdecydowanej poprawie, odmłodzeniu i zregenerowaniu, a włókna kolagenowe odpowiedniej przebudowie. Wieloletnie badania naukowe potwierdzają skuteczność zabiegów.

Widoczne efekty po zabiegach

Przez specjalną elektrodę ceramiczną do twarzy dostarczamy wolumetryczne ciepło do głębokich warstw skóry, w odpowiedzi uzyskujemy:

 • Lifting (likwidacja zwiotczeń):
  – poprawa napięcia policzków
  – likwidacja tzw. „chomików”
  – obkurczenie zwisającego podbródka
  – wyraźne zarysowanie linii żuchwy – poprawa owalu twarzy
 • Spłycenie zmarszczek:
  – złagodzenie fałdów nosowo-wargowych
  – redukcja zmarszczek marionetki
  – spłycenie zmarszczek wokół oczu
 • Wzmocnienie odporności skóry:
  – poprawa krążenia krwi (lepsze odżywienie tkanek)
  – odprężenie mięśni twarzy (łagodniejsze rysy twarzy)
  – spłycanie blizn

Zalecana seria zabiegów

Dla osiągnięcia spektakularnych efektów zaleca się serię 4 – 12 zabiegów (co najmniej 1-2 zabiegów w tygodniu). Efekty kształtują się na przestrzeni kilku tygodni –  nawet do 3-6 miesięcy po zakończonej kuracji i utrzymują się do kilku lat.

Zabieg może być wykonany przy każdym  rodzaju skóry i o każdej porze roku.

DIATHERMY LavaTron

Twarz+szyja+dekolt (20min)  – 180zł

Okolica oczu (15min)  –    70zł

Dłonie(10min) – 40zł