Lek. Grzegorz Fiedeń jest specjalistą medycyny estetycznej. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi w roku 1997, a następnie zdobył doświadczenie z zakresu chirurgii ogólnej na stypendiach w Wielkiej Brytanii w szpitalach klinicznych Uniwersytetu w Sheffield, Northern General Hospital oraz Central Uniwersity Hospital. Od czterech lat specjalizuje się we wszelkich procedurach medycznych z zakresu medycyny estetycznej, szczególnie poszerzając swoje kwalifikacje w zakresie zabiegów laserowych, zamykaniu naczyń w przewlekłej chorobie żylnej, lipolizie laserowej oraz zabiegach laserem frakcyjnym CO2.

Dr Fiedeń jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Jest również absolwentem Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-aging.

Ukończył wiele kursów z zakresu medycyny estetycznej, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Miał przyjemność szkolić się na wielu kursach prowadzonych przez światowej klasy specjalistów, m.in. u dr Nicola Zerbinatti.

Lek. Grzegorz Fiedeń uzyskał dwustopniowy kurs diagnostyki i techniki leczenia chorób żył metodą mikroskleroterapii oraz skleroterapii, szkolił się w tym zakresie u dr. hab. n. med. Tomasz Zubilewicza. Jest także specjalistą w zakresie zaawansowanych technik zabiegowych w dermatologii estetycznej twarzy i ciała.

Dr Grzegorz Fiedeń należy do niewielkiego grona lekarzy, którzy mają uprawnienia do wykonywania zabiegu przy użyciu preparatu Sculptra (kwas L-polimlekowy). W 2013 roku dr Fiedeń, po odbytym szkoleniu w Paryżu, wykonuje zabiegi przeszczepu włosów (niechirurgicznej transplanatcji włosów) innowacyjną maszyną S.A.F.E.R.